تعمیر پرینترهای hp در محل

شرکت ماشینهای اداری تهران نارا نوین با بیش از 30 سال سابقه خدماتی از قبیل:
 1. مرکز تخصصی تهران نارا نوین با بیش از سی و اندی سال سابقه خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارایه میدهد که شامل: تعمیر ماشین های اداری در محل(تعمیر تجهیزات اداری )-تعمیرات پرینتر در محل-تعمیر کپی در محل
 2.  شارژ کارتریج در محل با کادری مجرب ومتخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت  را به شما ارائه خواهد داد.
 3. تعمیرات پرینتر در محل به همراه شارژ کارتریج در محل ; یکی دیگر از خدمات ارائه شده از سوی مرکز تعمیرات تهران نارا نوین

میباشد.

 تعمیر ماشین های اداری در محل

تعمیر در محل

سرویس تعمیرات پرینتر در محل جهت آن دسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند. نمی توانند دستگاه خود را حتی برای چند ساعت به تعمیر گاه بفرستند. نیازمند آن هستند تا کارشناسان تعمیرات , در محل مورد نظر حضور یابند. سرویس تعمیر در محل به ویژه در مورد دستگاه هایی اِعمال می گردد که دارای وزن و ابعاد بالایی هستند. برای مثال تعمیرات دستگاه هایی چون پرینترهای چندکاره، دستگاه های فتوکپی و … در غالب موارد با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرد.
بدیهی است جابجایی و حمل این دستگاه ها و انتقال آنها به تعمیرگاه امکان پذیر نیست. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیرات پرینتر در محل را ثبت نمایید. تعمیرات پرینتر، تعمیرات فتوکپی، تعمیرات فکس,تعمیرات اسکنر. برخی از خدمات ارائه شده در مرکز ماشین های اداری تهران نارا نوین است. با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرند.

یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، بسیار ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی (نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های چندکاره و …) تقریباً به قدری است که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته است.گاه کاربر را علاوه بر صرف زمان طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیۀ وسیلۀ نقلیۀ مناسب می‌سازد. از این‌ روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به سرانجام رساند.

مزایای استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل به همراه شارژ کارتریج در محل عبارتند از:

تعمیر پرینترهای hp در محل در کمتر از یک ساعت
با بهره‌مندی از این طرح دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه ندارید.
تمامی تعمیرات مورد نیاز در محل موردنظر شما انجام می‌پذیرد.
در تعمیرات پرینتر در محل محدودیتِ عملیاتی وجود ندارد.

کارشناسان اعزامی به سبب در اختیار داشتن مجموعه‌ای از ابزارآلات تخصصی و عمومی تعمیر و ترمیم قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که در هر یک از محصولات این برند ایجاد میشود.

ابزارآلات تخصصی به‌کارگرفته شده به کارشناسان این امکان را می‌دهند تا ضمن عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اصلی اختلال، اقدامات تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را اعمال نمایند.

نکته قابل توجه

لازم به ذکر است که خدمات تعمیر پرینترهای hp در محل به همراه تعمیر پرینترهای کانن/تعمیر پرینترهای اپسون تعمیر پرینترهای canon به نحوی میباشد که تمام مناطق تهران و حتی شهرستان را تحت پوشش قرار میدهد. به هیچ وجه محدودیت جغرافیایی ندارد. مرکز ماشین های اداری تهران نارا نوین با تجهیز کامل کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز بازار، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای بازار فراهم گشته است. مرکز ماشینهای اداری تهران نارا نوین با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده است. در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند.

شماره های تماس:  88847742 – 09123761288 موسوی  – 09123808184 نوری  -88140115 – 88827729

تعمیر پرینترهای hp در محل به همراه خدمات شارژ کارتریج پرینتر

تعمیرات پرینتر در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده دراین مرکز است . شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه، و همچنین خدمات ارائه شده در این مرکز میتوانید با همکاران ما در این زمینه مشاوره داشته باشید. یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه پرینتر که در مرکز تعمیرات تهران نارا نوین ارائه می گردند عبارتند از:

 1. تعمیر و سرویس های دوره ای پرینترهای جوهر افشان
 2. تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری سیاه و سفید
 3. تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری رنگی
 4. تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر چند کاره
 5. تعمیر و سرویسهای دوره ای پرینتر قابل‌حمل
 6. تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر سه بعدی
 7. ارائه کلیه خدمات مرتبط با دستگاه های پرینتر با استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل
 8. ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات
 9. تعمیر پرینترهای hp در محل به همراه تعمیر پرینترهای کانن/تعمیر پرینترهای اپسونو تعمیر پرینترهای canon

قطعاتی که در هنگام تعمیر پرینتر امکان تعویض و یا سرویس دارند:

تمامی دستگاه های چاپ دارای قطعاتی هستند. این قطعات در اکثر موارد بالای ۹۹% در همه مدل ها موجود هستند. تفاوت این قطعات در خصوصیات فیزیکی این دستگاهها میباشد.این قطعات گاهی اوقات با کارکرد زیاد ممکن است مستهلک شوند. از جمله قطعاتی که در هنگام تعمیر پرینتر نیاز به تعویض دارند میتوان به:کاغذ کش دستگاه یا در اصطلاح پیکاپ اشاره نمود. از دیگر قطعات میتوان به فیلم فیوزینگ.پرس فیوزینگ،لیزر،و دیگر قطعات اشاره نمود. در اکثرمواقع در تعمیر پرینتر قطعات کاغذ کش و فیلم نیاز به تعویض دارند.

فیوزینگ چیست و نقش آن در فرایند پرینت چگونه است؟

اگر به فرآیند چاپ متون خود در پرینتر خود دقت کرده باشید. خواهید دید که در عرض چند ثانیه یک کاغذ از میان پرینتر عبور می ‎کند و بعد از عبور از قطعات داخلی پرینتر و با ایجاد فعل و انفعالات مورد نیاز متون و اشکال گرافیکی، با کیفیت بالا روی آن چاپ می شوند. پرینتر دستگاهی است که از قطعات و مجموعه های مختلف ساخته شده است. فیوزینگ یکی از این قطعات است.نقشی حیاتی در فرآیند چاپ ایفا می ‎کند. فیوزینگ همان جایی است که در آن تونر ذوب و فشرده می ‎شود . سپس بعد از آن به کمک گرما بر روی کاغذ قرار می ‎گیرد.

فیوزینگ و عملکرد آن در پرینتر

فیوزینگ معمولا یکی از قطعات اصلی هر پرینتر میباشد. هر پرینتر شامل قطعاتی است که باید هر چند وقت یکبار تعویض شوند. اگر به یک مونتاژ فیوزینگ پرینتر نگاه کنید، دو غلتک گرمایشی میبینید. (بعضی از آنها ممکن است یک پوشش نازک فلزی قابل انعطاف نیز داشته باشند). به همین دلیل است که وقتی کاغذهای چاپ شده از سینی خارج میشود کمی گرم به نظر میرسد. با این حال، فیوزینگ بیشتر از آن مهم است که با چشم دیده می ‎شود. عملیات فیوزینگ یک فرآیند پیچیده و دقیق برای فشردن تونر روی کاغذ است.

فشردن تونر به کمک گرما و همراه با قطعات مکانیکی و الکتریکی دیگر انجام می ‎گیرد.مهمترین قطعه در سیستم فیوزینگ هیتر میباشد که نقش بسزایی را در فرایند چاپ ایفا میکند. در کل قطعات موجود در هر فیوزینگ به ترتیب اهمیت در زیر بیان میشوند:

۱-هیتر: این قسمت فرایند گرم شدن فیوینگ را بر عهده دارد . با توجه به مداری داخلی میتواند دمای مورد نیاز فیوزینگ را ایجاد نماید. این قطعه در فرایند تعمیر پرینتر کمتر نیاز به تعویض دارد.

۲-فیلم فیوزینگ: این قطعه نیز یکیاز قطعات یک فیوزینگ میباشد که بعد از مدتی با ایجاد شیار و یا پارگی باید تعویض شود.

۳-پرس فیوزینگ: این قطعه نیز وظیفه پرس تونر بر روی کاغذ را بر عهده دارد وکمتر نیاز به تعویض دارد مگر اینکه توسط جسم خارجی دچار پارگی شده باشد.

4- بوش پرس: که وظیفه فیکس کردن میله پرس را دارد.

مدت زمان تحویل دستگاه تحویلی

ماشین های اداری تهران نارا نوین به عنوان بزرگترین مرکز خدمات در زمینه تعمیر پرینترهای hp در محل به شما این اطمینان را میدهد. بعد از ورد دستگاه شما به مرکز تعمیرات جهت تعمیر در کمترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیرشود .بعد از هماهنگی های لازمه به محل شما ارسال میشود.لازم به ذکر است که در برخی موارد لازم است دستگاه بعد از انجام فرایند تعمیر به مدت چند ساعت بصورت آزمایشی در شرکت بماند تا در مدت زمان های معین تست های مشخصی گرفته شود. چنانچه دستگاه دارای مشکلاتی باشد. در هنگام تعمیر آشکار نباشد این مشکلاتی شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام میشود.

قیمت های مصوبه جهت تعمیر و سرویس انواع ماشینهای اداری

مشتریان عزیز در جریان باشند. این مجموعه دارای مجوز های معتبر از مراجع مربوطه میباشد. لذا تمامی قیمتها جهت انجام خدمات تعمیر پرینتر و همچنین شارژ کارتریج زیر اتحادیه میباشد.

گستردگی طیف وسیعی از خدمات در زمینه ماشینهای اداری

از جمله فروش انواع پرینتر در برندهای hp، canon، samsung،panasonic با قیمتهای مناسب و همچنین گارانتی های معتبر در سرتاسر کشور،فروش انواع کارتریج و موادمصرفی از جمله تونرهای مخصوص شارژ کارتریج جهت استفاده در انواع پرینتر و همچنین دستگاه های کپی،شارژ کارتریج و همچنین تعمیرات چاپگر(پرینتر) و نیز سرویس و نگهداری این دستگاه ها لازم به ذکر است. تعمیر ماشین های اداری در محل در مدل های hp و canon در محل مشتری انجام میگیرد.

ارائه بهترین قیمت با گارانتی های معتبر

ماشین های اداری تهران نارا نوین تایع اتحادیه فناوران رایانه تهران میباشد. لذا این مجموعه قیمتهای مصوب و نیز زیر نظر اتحادیه را اعمال میکند. شما مشتریان عزیز میتوانید جهت دریافت قیمت در موارد بالا با این مجموعه تماس گرفته و نسبت به دریافت قیمت جهت خدمات مورد نظر اقدام فرمایید.

تضمین بهترین قیمت و بهترین کیفیت و خدماتی متمایز:(BEST PRICE)
رضایتمندی شما مشتریان وفادار و کارفرمایان عزیز بزرگترین تضمین در عملکرد سابقه بیش از 30 ساله این مجموعه میباشد.

تضمین سریع ترین زمان ممکن در خدمات:

این مجموعه با دارا بودن بهترین و مجرب ترین تکنسینها که دارای مدارک معتبر از سازمانهای مربوطه هستند میتواند در سریع ترین زمان ممکن (در کمتر از یک ساعت) بهترین خدمات را از جمله تعمیر ماشین های اداری در محل به مشتریان خود ارائه دهد.

برای رفع هر گونه مشکلات موجود در دستگاه خود اعم از  ارور های پرینتر 1132 میتوانید از تیم مجرب و حرفه ای تهران نارا نوین بهره بگیرید. همچنین تیم پشتیبانی ما اماده ارایه خدمات به کاربران خود میباشد.  02188827729 – 02188140115 -02188140121 – 02188322381 – 02188304127
09123761288 موسوی    –    09123808184 نوری

منبع: تهران نارا نوین

نوشته های مشابه

۱۱ دیدگاه در “تعمیر دستگاه و تجهیزات ماشین های اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *