درباره تهران نارا نوین

نمایندگی تعمیرات انواع دستگاههای کپی Sharp .Toshiba.Ricoh.konica minoltaوپرینتر Hp ،Canon ،samsung

تهران نارانوین با 30سال سابقه کاری تعمیر و فروش انواع تونرکارتریج وتونر

شارژ انواع پرینتر از جمله تخصص های اصلی این مجموعه به شمار می آید .

داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری افراد متخصص و مجرب در این مرکز منجر به ارائه خدماتی با کیفیت.

این مرکز برای واحد تعمیرات از افراد متخصصی که دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده اند و تسلط کامل بر رفع عیوب دستگاه دارند بهره می گیرد و برای تعویض از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می شود .

متخصصین زبده این مرکز تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت و با دقت تمام و ریز بینی رفع خواهند کرد .

در این مرکز خدمات تخصصی تعمیر ، ترمیم و بازیابی دستگاههای کپی وپرینترهای اچ پی با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

درواحد فروش این مجموعه کارشناسان راهنمایی لازم را به شما جهت خرید دستگاه ارائه مینمایند تا بتوانید بر اساس نیازتان باحداقل هزینه ممکن بهترین دستگاه کپی ،پرینتر را تهیه نمایید . پس از خریداری دستگاه کارشناسان ما با صبر و شکیبایی بسیار نحوه عملکرد و راهکارهای مورد نیاز برای نگهداری واستفاده صحیح دستگاه را به اپراتور ارائه می دهند تا با آگاهی کامل شروع به کار بادستگاه نمایند .

تعمیرات و نگهداری بموقع دستگاه باعث جلوگیری از صدمات بیشتر و افزایش طول عمر دستگاه می گردد لذا این مرکز با عقد قرارداد های دوره ای آماده ارائه خدمات جهت تعمیرات و سرویس دوره ای کپی و پرینتر در محل شما میباشد.

 

پرینتر اچ پی 2035

دیگرخدمت این مرکز فروش تونرهای انواع برندهای دستگاه کپی وکارتریج پرینترهای لیزری وجوهری HP>Samsung>Canonو شارژ انواع کارتریج می باشد و با بهترین کیفیت وقیمت انجام می گیرد .

این موسسه ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا با رعایت استانداردها ، سطح مطلوبی ازخدمات تعمیرات کپی و پرینتر ، تعمیر کارتریج ، تعویض کارتریج تونر، شارژ کارتریجها و فروش کارتریج و … را با بالاترین کیفیت وبهترین قیمت ارائه کند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

نمایندگی خدمات وفروش محصولات HP

نمایندگی تعمیرات پرینترهای Epson.Canon.Sharp.Samsung.Panasonic

ارائه انواع فاکسهای پاناسونیک