تعمیر دستگاه فتوکپی

تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی در بردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است.  دراین مقاله برخی از مشکلات رایج دستگاه کپی ذکر شده و راه رفع آن نیز بیان شده است. در مرکز تهران نارا نوین منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،تمامی سرویس‌های مرتبط با دستگاه فتوکپی ارایه میشود. مهندسان و کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر تهران نارا نوین با دارا بودن سال‌ها تجربه قادر به تعمیرات تخصصی دستگاه کپی تمامی قطعات معیوب و ناقص می‌باشند.

در مرکز تهران نارا نوین توجه ویژه‌ای به استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. می‌گردد بدین سبب که سبب بهبود عملکرد کیفی و طول عمر دستگاه میشود.

سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر دستگاه ها، در این مرکز، به دو شیوه انجام میشود:

«تعمیر در محل کپی»

«تعمیرات کپی در نمایندگی»

شیوه دوم، به دلیل وزن بالای دستگاه های کپی و دشواری های حمل و جایجایی آنها، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. (مگر انکه امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به مرکز تعمیر وجود داشته باشد) غالب کاربران شیوه نخست یا همان تعمیر در محل را ترجیح می دهند.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی

هران نارا نوین تمام تلاش خود را در تعمیر فتوکپی به کاربسته تا ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات به کاربران و مشتریان خویش خویش باشد. این مرکز با همکاری تیمی از کارشناسان خبره و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است. تا بالاترین سطح کیفی را در حوزه تعمیر فتوکپی در محل به مشتریان، همکاران، هموطنان و کاربران گرامی ارائه نماید.

تلاش ما در مرکز تهران نارا نوین بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی دستگاه خودداری کنیم تا دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال خود به کار ادامه دهد. تعویض قطعات تنها زمانی انجام می‌گردد که امکان ترمیم و تعمیر یک قطعه به طور کلی وجود نداشته باشد. به عبارتی دیگر تعویض قطعات اصلی دستگاه کپی، آخرین راهکار انتخابی کارشناسان اعزامی است و حتی‌الامکان از این کار خودداری می‌گردد.

تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی

تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی

خدمات قابل ارائه در زمینه تعمیرات انواع کپی و پرینتر ها به شرح زیر می باشد:

سرویس ونگهداری انواع دستگاههای فتوکپی

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی و پرینتر

رفع ارورهای دستگاه کپی ،پرینتر HP

تعویض قطعات کپی ،پرینتر اچ پی

تعویض تونرکپی و تعمیر کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج و تونر انواع دستگاه کپی وپرینتر

نگهداری و در صورت لزوم سرویس دوره ای دستگاه های کپی وچاپگر

حل مشکل سایه زدن روی کاغذ برای چاپ درکپی وپرینتر

حل مشکل افتادن خط عمودی و افقی روی کاغذ درنمونه چاپ کپی وپرینتر

حل مشکل داغ شدن کاغذ کپی وپرینتر

تعمیر و تعویض درام و چرخ دنده های معیوب درکپی وپرینتر HP

تعمیرات عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تکرار تصویر در کپی یانمونه پرینت HP

این مرکز با تکیه بر دانش ، خلاقیت و توانایی واحدفنی وکارشناسان خبره دربخش فروش خود  توانسته ، موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورد . وآماده عقد قرارد داد با سازمان ها و ادارات مختلف می باشد .
تعمیر و نگهداری دستگاه کپی شرکت ها و موسسات

تهران نارا نوین به دلیل همکاری با تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان دستگاه کپی و تجهیزات تعمیر این امکان را دارد. تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری دستگاه کپی را به شرکت ها و موسسات ارائه نماید. مشتریان ما در شرکت ها، ادارات، سازمان‌ها، مدارس، موسسات و … می‌توانند تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و نگهداری انواع دستگاه کپی را با شرایط ویژه دریافت نمایند.

برخی از سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان تهران نارا نوین عبارتند از:

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی، تعمیر مین برد، کاغذکش، درام و دولوپر دستگاه کپی، تعمیر هارددیسک، برد پاور، بلید و ترنسپورتر دستگاه کپی و … . کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند. در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی آن‌ها را تعویض نمایند. کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر تهران نارا نوین جز در مواردی معدود مشمول گارانتی و ضمانت است.

خدمات نمایندگی تعمیرات کپی در محل

تعمیر تخصصی دستگاه فتوکپی ، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگرامکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به نمایندگی کپی وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، یعنی در شرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود نداشته باشد- کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر فتوکپی را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند.

کارشناسان زبده

کارشناسان اعزامی جهت تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی در محل ، از میان زبده‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه کپی در اولین حضور کارشناس رفع می گردد . در نهایت آنچه که به کاربر تحویل داده خواهد شد، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است . کلیه ایرادات پیش آمده در آن با استفاده از سرویس های همه جانبه و تعمیرات تخصصی دستگاه کپی در محل رفع گردیده است.

تعمیر درام فتوکپی کونیکا مینولتا

یکی از قسمت های مهم دستگاه کپی که نیاز به سرویس های متعدد دارد، درام است. درام قطعۀ استوانه ‌ای شکل از جنس آلومینیوم بوده که روکشی از جنس سلنیوم روی آن را پوشانده است. در دستگاه‌های کپی، این قطعه در درون کارتریج درام قرار گرفته است. تونر مورد نیاز برای چاپ را به سطح کاغذ منتقل می کند. از آنجا که درام مرحله انتقال تونر به کاغذ را برعهده دارد بنابراین نقش مهمی در فرآیند چاپ و کیفیت آن ایفا می کند.

زمان تعویض درام دستگاه کپی

سطح درام برای چاپ باید کاملاً صاف و تمیز باشد هر گونه مانع یا خط و خش روی درام باعث کاهش کیفیت چاپ می شود. بنابراین اگر با کاهش کیفیت چاپ، ایجاد خطوط روی کاغذ، کپی نشدن اسناد و یا سر و صدای زیاد مواجه شدید باید احتمالاً درام دستگاه را تعمیر یا در صورت لزوم تعمیر کنید. البته توجه داشته باشید درام قطعه مصرفی است و در صورت کاهش کارایی آن باید تعویض شود.

تعمیر مین برد فتوکپی

مین برد در تمامی دستگاه ها از جمله دستگاه کپی نقش اصلی را در عملکرد صحیح دستگاه بازی می کند. پردازش عملیات دستگاه کپی به عهده ی main board  می باشد. جهت پردازش اطلاعات، داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه کپی قرار میگیرد.از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد.

خدمات قابل ارایه به کاربران گرامی تهران نارا نوین

کاربران جهت دریافت اطلاعات و مشاوره با تعمیر مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا به مرکز تهران نارا نوین مراجعه کنند. در پارت تخصصی مرتبط با این سرویس حضور یابند. کارشناسانتعمیر انواع دستگاه های فتوکپی در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، تخصص لازم در تعمیرات تخصصی دستگاه کپی دارند. تخصصی ترین سرویس ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

تعمیر بلید دستگاه کپی

یکی از قطعات مصرفی دستگاه کپی که چند وقت یک بار نیاز به تعویض دارد ، بلید دستگاه کپی است. این امر موجب میشود تا  تا کیفیت چاپ کاهش پیدا نکند. نقش بلید در دستگاه کپی، پاک کردن تونر باقی مانده روی درام است. بنابراین بدیهی است خرابی این قطعه موجب ریخته شدن تونر اضافی بر روی کاغذ گردد.

درصورتی که شما هم با این مشکل روبه‌رو شدید با مرکز تهران نارا نوین تماس بگیرید. 02188827729- 02188140121 – 02188140115- 021322381 – 02188304127 – 09123761288 سید ابوالفضل موسوی    09123808184 کمال نوری

نیروهای متخصص این مرکز پس از حاضر شدن در آدرس مورد نظر شما با عیب‌یابی دقیق، مشکلات دستگاه کپی را برطرف کنند. درصورت نیاز به تعویض بلید دستگاه کپی بپردازند.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کاغذکش یکی از مهم‌ترین قطعات دستگاه کپی است. نقش مهمی در کشیدن کاغذ به داخل دستگاه و خارج کردن آن از دستگاه دارد. مطمئناً می‌توانید حدس بزنید که خرابی کاغذکش دستگاه کپی می‌تواند موجب شود که کاغذ به داخل دستگاه کپی کشیده نشود. یا اینکه کاغذ از دستگاه به بیرون هدایت نشود. درواقع کاغذکش از سه قسمت شامل: کاغذکش ورودی، کاغذکش داخلی و کاغذکش خروجی تشکیل شده است . خرابی هر یک از این بخش‌ها می‌تواند عملکرد این قطعه را به طور کل مختل کند.

مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی کاغذکش دستگاه کپی می‌شود

مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی کاغذکش دستگاه کپی می‌شود وارد شدن ضربه به این قطعه است. چراکه حتی وارد شدن کوچکترین ضربه به کاغذکش دستگاه کپی موجب شکستن و آسیب دیدن یکی از بخش‌های این قطعه و از کار افتادن کل این قطعه می‌شود.

گاهی اوقات هم فرسودگی کاغذکش موجب از کار افتادن کاغذکش و بروز مشکلاتی مانند وارد نشدن کاغذ به دستگاه کپی یا گیر کردن آن در این دستگاه می‌شود. اگر شما هم با خرابی کاغذکش در دستگاه کپی کونیکا مینولتا روبه‌رو شده‌اید، تنها کافیست که با مرکز تهران نارا نوین تماس بگیرید. تکنسین‌های این مرکز بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام شده و با عیب‌یابی دقیق این قطعه به تعمیرات تخصصی آن می‌پردازند.

عیب یابی دستگاه کپی

همانگونه که می دانید برخی ایرادات پیش آمده در دستگاه های کپی، در قیاس با سایر اشکالات، نسبتاً رایج تر و شایع تر هستند. اشکالاتی نظیر گیر کردن کاغذ کپی، مچاله شدن کاغذ در دستگاه کپی و … مواردی هستند . غالباً در تمامی دستگاه های کپی، -صرفنظر از نوع دستگاه و برند آن- مشاهده می شوند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی ، با تمرکز بر این اشکالات، متدهای ویژه و کارامدی را جهت رفع آنها تدوین کرده اند.

آشنایی با این اشکالات رایج، سبب گشته تا تعمیرکاران ما در مرکز تعمیر فتوکپی، مراحل عیب یابی دستگاه کپی را از بخش های خاصی از دستگاه آغاز کند و از توجه به سایر بخش های دستگاه، که امکان بروز خرابی در آنها کمتر است، خودداری کند.
تعمیرات تمامی برندهای دستگاه کپی

تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی در واحدی مجزا در نمایندگی کونیکا مینولتا انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به مهارت بالایی دارد . به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی می باشد. متخصصین در این مرکز ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

منبع: تهران نارا نوین

نوشته های مشابه

۵ دیدگاه در “تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی

 1. فرنو گفت:

  چيكار بايد بكنم كاغذ تو دستگاه كپيم مچاله نشه؟!

  1. چندین علت میتونه داشته باشه به طور خلاصه چند تاشون رو میگم براتون:
   1- استفاده از کاغذ چروک شده
   2- درام فرسوده و خراب
   3- رولرهای چسبناک
   4- برگه های ورودی مرطوب
   5-حتی بعضا رطوبت یا گرد و خاک دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *